Strona główna

Z cantatedeo

Witamy w nowym roku kulturalnym!

Zapraszamy gorąco do naszego Chóru CANTATE DEO. W tym roku, tak jak i Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie Ursusie zespół obchodzi 75-lecie działalności.

Wciąż działamy i mamy apetyt na różne lokalne i nie tylko inicjatywy.

Zapraszamy nowych śpiewaków, kochających śpiew i dysponujących głosem.

Nasze próby odbywają się we wtorki i czwartki w Sali Św. Cecylii w budynku parafialnym przy ul Sosnkowskiego 34 w godz. 19.00 - 20.30.

Prosimy o kontakt w sprawie koncertów, warsztatów czy też udziału w naszym zespole.

ZAPRASZAMY!!!Warszawa, dn . 16.05.2017 r.

Zarząd Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen” ogłasza termin Walnego Zebrania Sprawozdawczego Członków Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen” na dzień 8 czerwca 2017 w Sali Sw. Cecylii ( w Sali prób chóru) przy ul. Sosnkowskiego 34 o godz. 19.00

W programie:

1. Przywitanie

2. Wybór Przewodniczącego i Protokolanta Walnego Zebrania Sprawozdawczego CARMEN

3. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków

4. Sprawozdania Zarządu z działalności Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen” – sprawozdania merytoryczne i finansowe za rok 2016

5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2016

6. Dyskusja na temat sprawozdań

7. Głosowanie Uchwał o zatwierdzeniu sprawozdań

8. Sprawy różne

9. Zakończenie Zebrania

Uprzejmie prosimy o OBECNOŚĆ podczas Zebrania wszystkich członków Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen”.


Prezes Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen”

Bożena IwaniukowiczZarząd Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen” ogłasza termin Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen” na dzień 9 czerwca 2016 w Sali Św. Cecylii ( w Sali prób chóru) przy ul. Sosnkowskiego 34 o godz. 19.00


W programie:

1. Przywitanie

2. Wybór Przewodniczącego i Protokolanta Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego organizacji

3. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków

4. Wybór Komisji Skrutacyjnej

5. Sprawozdania Zarządu z działalności Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen” – sprawozdania merytoryczne i finansowe za rok 2015

6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2015

7. Dyskusja na temat sprawozdań

8. Głosowanie Uchwał o zatwierdzeniu sprawozdań

9. Wybór władz Zarządu Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen”

10. Wybór Komisji Rewizyjnej SK „Carmen”

11. Zakończenie Zebrania

Uprzejmie prosimy o OBECNOŚĆ podczas Zebrania wszystkich członków Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen"


Prezes Stowarzyszenia Kulturalnego „Carmen”

Bożena Iwaniukowicz


WITAJCIE CHÓRZYŚCI!!! ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ PRÓBĘ CHÓRU CANTATE DEO 28 SIERPNIA 2014 R. O GODZ. 19.OO. SALA PRÓB ŚW. CECYLII PRZY PARAFII ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP, ul. Sosnkowskiego 34. W IMIENIU DYRYGENTKI CHÓRU DOROTY MĘCKOWSKIEJ Bożena Iwaniukowicz


BUDŻET PARTYCYPACYJNY! W roku 2015 po raz pierwszy w Warszawie realizowany będzie Budżet Partycypacyjny (budżet obywatelski). To kwota 640.908 zł do realizacji przez samorząd terytorialny na projekty zgłoszone przez naszych mieszkańców!

Członkowie Chóru Cantate Deo zgłosili 2 projekty, które przeszły ocenę formalno-prawną i weszły do puli projektów poddanych głosowaniu przez mieszkańców Warszawy. Bardzo prosimy Państwa o głosy na projekty nr 12 (Międzypokoleniowe Śpiewanie" warsztaty dla dzieci i młodzieży - Pieśni Powstania Warszawskiego, którego autorką jest Beata Onisk i Nr 23 "Zgodnym chórem, bracie" monografia Chóru Cantate Deo, którego autorką jest Bożena Iwaniukowicz. Teraz to od was zależy, czy będziemy mogli je zrealizować. Głosować będzie można w dniach 20 - 30 czerwca 2014 r. w trzech wariantach: - w holu Urzędu dzielnicy do urny, przez internet (link do formularza zostanie podany niebawem oraz listownie (list musi dotrzeć do 30 czerwca do godz. 16.oo do Urzędu Dzielnicy). Głosować mogą osoby, które ukończyły 14 lat. Będziemy opowiadać o naszych projektach podczas imprez plenerowych organizowanych w naszej dzielnicy w dniach 1 i 7 czerwca 2014 r. w parku Hassa (Dzień Dziecka 1.06.14 r. w godz. 15.oo - 18.oo) i Parku Czechowickim (7.06.2014 r. Dni Ursusa w godz. 15.00 - 17.00). Z dziedziny kultury w ramach budżety partycypacyjnego chcemy realizować łącznie 10 projektów. Każda osoba może zagłosować na 5 projektów, ale głos może oddać tylko w jednej wybranej dzielnicy. Proszę o Państwa aktywność. Nie dajcie odebrać sobie prawa głosowania na rzeczy dla mieszkańców ważne!


Lista projektów z dziedziny kultury:

  • NR 1 - PRACOWNIA PLASTYCZNA I GALERIA MALARSTWA W ACHERÓWCE
  • NR 3 - ZAKŁAD (FOTODOKUMENTACJA BYŁYCH ZAKŁADÓW MECHANICZNYCH "URSUS" I PRACOWNIKÓW TEGO ZAKŁADU. WYSTAWA FOTO I WYDANIE ALBUMU
  • NR 11 - ŚWIAT W OBIEKTYWIE AKTYWIZACJA POPRZEZ FOTOGRAFIĘ
  • NR 12 - MIĘDZYPOKOLENIOWE ŚPIEWANIE - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - PIEŚNI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
  • NR 15 - FORTEPIAN DLA URSUSA - ZAKUP INSTRUMENTU DLA DK "KOLOROWA"
  • NR 18 - PRACOWNIA RZEŹBY I GALERIA RZEŹBY W DK "KOLOROWA"
  • NR 19 - CYFRYZACJA KINA OŚRODKA KULTURY "ARSUS"
  • NR 20 - ZAKUP SPRZĘTU NAGŁAŚNIAJĄCEGO DLA SPOŁECZNEGO KLUBU SENIORA "PROMYK"
  • NR 23 - "ZGODNYM CHÓREM, BRACIA" MONOGRAFIA CHÓRU CANTATE DEO WRAZ Z WYDANIEM PŁYTY
  • NR 33 - OCALIĆ PAMIĘĆ ZAKŁADÓW MECHANICZNYCH "URSUS"

W naszej dzielnicy lista projektów obejmuje 35 projektów. Więcej informacji na stronie internetowej www.twojbudzet.pl i na stronie Urzędu Dzielnicy Ursus.


GŁOSUJ W DNIACH 20 - 30 CZERWCA 2014 !!!!


16 lutego 2014 r. zapraszamy na koncert Chóru CANTATE DEO do Podkowy Leśnej. Szczegóły wkrótce:)

Fundusz "Śpiewaj" im. Staszka Jończyka jest organizatorem koncertu "Piosenka jest dobra na wszystko". Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Podkowie Leśnej przy ul. Świerkowej 1 w niedzielę 16 lutego 2014 r. o godz. 16.30. Wystąpią chóry - beneficjenci Funduszu w 2013 r. CHÓR CANTATE DEO pod dyrekcją Doroty Męckowskiej i CHÓR ALLEGREZZA DEL CANTO.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja na rzecz Funduszu.

ZAPRASZAMY!!!!

Aktualności
26 stycznia 2014 r. zapraszamy na Koncert Kolęd "My też pastuszkowie" o godz. 17.oo w Kościele Św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie, ul. Sosnkowskiego 34.

Wystąpią: Zespół Wokalno-Instrumentalny ze Szkoły Podstawowej Nr 4 pod dyrekcją Małgorzaty Kołacińskiej, Chór "Cantemus" z Gimnazjum Nr 131 pod dyrekcją Bożeny Kuśmierek oraz Chór Cantate Deo pod dyrekcją Doroty Męckowskiej. Zapraszamy!!!! Wstęp wolny.

13 grudnia 2013 r. o godz. 19.00 zapraszamy na Otwarte Warsztaty Pastorałek i Kolęd do sali Św. Aniołów przy Parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie, ul. Sosnkowskiego 34. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Chcemy skleić najdłuższy choinkowy łańcuch. Zapraszamy gorąco! Projekt finansowany z Funduszu im. Staszka Jończyka "Śpiewaj" z Fundacji im. Stefana Batorego.

11 listopada 2013 r. o godz. 12.oo zapraszamy na Koncert Patriotyczny "Sen o Ojczyźnie" w wykonaniu Chóru Cantate Deo pod dyrekcją Doroty Męckowskiej i zaproszonych zespołów _ Zespół Wokalno-Instrumentalny ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. W. Broniewskiego pod dyrekcją Małgorzaty Kołacińskiej i Chór Młodzieżowy z Gimnazjum 131 im. K.K. Baczyńskiego pod dyrekcją Bożeny Kuśmierek. Akompaniament Maciej Morgun. Koncert odbędzie się w Kościele pod wezwaniem Św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie Ursusie, ul. Sosnkowskiego 34.

Zapraszamy do wspólnego świętowania 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości!!!


Od 10 WRZEŚNIA 2013 r. rozpoczynamy WARSZTATY ŚPIEWACZE Chóru Mieszanego "Cantate Deo". Warsztaty potrwają do 13 grudnia 2013 r. Projekt realizowany jest ze środków Funduszu im. Staszka Jończyka "Śpiewaj" prowadzonego przez Fundację im. Stefana Batorego. Tradycyjnie próby odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.00 do sali Św. Cecylii przy Parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie, ul.Sosnkowskiego 34. ZAPRASZAMY!!!!

24 października 2013 r. o godz. 19.00 zapraszamy na Otwarte Warsztaty z publicznością. Będziemy uczyć się utworów polskich mniejszości narodowych i etnicznych. Zapraszamy do Sali Św. Cecylii przy Parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP. ul. Sosnkowskiego 34. Projekt realizowany dzięki grantowi z Funduszu im. Staszka Jończyka "Śpiewaj" z Fundacji Stefana Batorego. Czekamy!!!

Cantate Deo
Banner-biuro uslug ksiegowych JR-380.jpg
Nabor do ch0ru 2011.jpg
Baner-system patnerski bankier-380.jpg
70-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ CHÓRU MIESZANEGO "CANTATE DEO"
__NOTITLE__
Nawigacja
Linki
Osobiste